Automation technological and business - processes

ISSN-online: 2312-931X
ISSN-print: 2312-3125
ISO: 26324:2012
english_language russian_language ukranian_language

Про журнал «Автоматизація технологічних i бізнес-процесів»

Журнал «Автоматизація технологічних i бізнес-процесів» було ініційовано до видання рішенням складу I Всеукраїнської науково – практичної конференції «Інформаційні технології та автоматизація-2008», що відбулась на базі Одеської національної академії харчових технологій та продовжує щорічно проводитися: www.itia.com.ua. В складі редакційної колегії журналу провідні професора – визнані в Державі та далеко за її межами спеціалісти автоматизації технологічних та бізнес – процесів. Журнал зареєстровано Міністерством Юстиції України Серія КВ №15895-4367Р від 16.10.2009 р.

Журнал «Автоматизація технологічних i бізнес-процесів» включено до переліку спеціалізованих фахових видань, в яких можуть публікуватися результати кандидатських і докторських дисертацій ("Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від 10.05.2017 № 693. Дата включення з 29.09.2014.").

З 2014 року наш журнал виходить на базі платформи Open Journal Systems (OJS) яка забезпечує процеси редакційного доопрацювання, публікації та після публікаційної підтримки. До 31 грудня 2014 року статті можна подавати як електронною поштою так і через платформу OJS, попередньо зареєструвавшись там як користувач. З 1 січня 2015 року матеріали в публікацію будуть прийматися виключно через платформу Open Journal Systems.

Відсутня плата за публікацію

Попередня сторінка на Open Journal Systems http://journals.uran.ua/atbp

Поточна сторінка на Open Journal Systems http://journals.gsjp.eu/index.php/atbp

Підтримка: Координаційний центр видання наукової періодики ОНАХТ Link

Теми журналу

Бізнес модель заснована на засадах спонсорської допомоги. Одним із спонсорів є "Клуб молодих вчених". Всі публікації перевіряються на плагіат програмами Viper, eTXT та plagiat.pl